Ahu Hastanesi

Hastanemiz

Ahu Hastanesi

Sevgili Hastalarımız,

Bölgenin ilk özel hastanesi olarak 1993 yılında kurulan hastanemiz, bölgenin sağlık alanındaki açığını kapatmak ve halka kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla hizmete girdi. Her geçen gün artan ihtiyaçlara cevap verebilmek için gelişen teknolojiyi yakından izleyen hastanemiz tüm çalışanlarıyla hasta ve hasta yakınlarına güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktadır.

Önce insan ve sağlık düşüncesi ışığında kaliteli, etik, hasta haklarına saygılı ve hasta memnuniyeti odaklı hizmetiyle bölgede lider olmayı vizyon edinen hastanemiz, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmaktadır.

Nitelikli sağlık hizmetine duyulan ihtiyacın arttığı günümüzde, sürekli kendini geliştiren ve bünyesine yeni hizmetler ekleyen hastanemiz, hastaları en kısa sürede sağlıklarına kavuşturmak için doğru tanı ve doğru tedaviye çok önem vermektedir.

Bebek dostu hastane unvanına sahip olan hastanemiz, bebeklerin anne sütüyle beslenmesini sağlamak ve aileleri bebek bakımı ve sağlıklı beslenmesi konularında bilinçlendirmek amacıyla eğitim çalışmaları yürütmektedir.

Hastanemiz, tam donanımlı ameliyathaneleri, doğumhanesi, yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip görüntüleme birimleri, poliklinikleri, 24 saat hizmet veren tam donanımlı acil servisi ve ambulans servisi ile Marmaris ve bölge halkına, gelen yerli ve yabancı misafirlere, nitelikli sağlık hizmeti sunmaktadır.